Web Site & Kurumsal Çözümler İle Firmanızı Yükseltin.

SEO ÇALIŞMASI

Kurumsal Web Site Seo Çalışması

Ticaretin her alanında karşılaşılan rekabet web siteler üzerinden devam etmektedir. Google ilk sayfasının başında yer almak için amansız bir rekabet içine girilmektedir. Kurumsal web site seo çalışması devreye girerek mevcut sitelerin düzenlenmesi yada kurulacak olan sitelerin iç ve dış seo düzenlemeleri yapılmaktadır. Bilindiği gibi google sürekli olarak kendisini yenilemektedir.

Burada sitelerin sıralamasında etki eden değişkenleri bazen deneme maksatlı bazen de gerçek güncelleme ile sunmaktadır.

Dalgalanmalar sırasında amatör olarak hazırlanmış olan ve seo bakımından her hangi bir geçerliliği olmayan yöntemlerin yer aldığı siteler ilk 500 içinden çıkmakta hatta filtreye girerek google kayıtlarından silinmektedir.

Binlerce firmanın aynı sektörde yer aldığını düşünmek ve bu sektörlerin asıl hedeflerinin kurumsal web siteleri üzerinden müşteriye ulaşmak olduğunu düşündüğümüzde ortaya müthiş bir rekabet çıkmaktadır.

Güncel olmak, hizmette en iyisini sunmak, yüklü paralar harcamak google ilk sırasında yer almak olarak düşünülmemesi gereklidir. Seo uzmanlarından kurulu olan bölümümüzde bu güne kadar hazırlamış olduğu veya revize etmiş olduğu her siteyi güncel google algoritmalarına göre düzenlemektedir. Bu sayede rakipleriniz karşınızda erirken sizler google sıramla merdivenlerinden emin adımlarla yukarıya çıkacaksınız.

Kurumsal web site seo çalışmaları departmanımız sektörler bazında ayrılmaktadır. Bu sayede yapılan güncellemenin hangi alanda daha fazla etkili olduğu tespit edilerek mevcut düzenlemeler anında yapılmaktadır. Günlük olağan AR-GE toplantısı ile 24 saat değerlendirmesi ile googlenin şifreleri çözülmektedir.

Kurumsal web site seo düzenlemeleri iç seo kadar dış seo ile desteklenmektedir. Burada mevcut sitelerden link alınmasında gerekli olan analizler toplanarak en uygun siteler seçilmektedir. Tanıtım yazısı alınm

web@pratiktasarim.com

Mail 7x24 Destek

0 (312) 425 18 03

Whatsapp 7x24 Destek

0 (312) 425 18 03

Hafta içi 09:00-18:00